O nás Plán akcí Kronika Přidejte se!


 • Přijď(te) mezi nás!


  Máme zkušenosti!
  Naši vedoucí jsou dlouholetými skauty, velká část z nich je aktivnimí členy Junáka i více než deset let. Naši vedoucí mají mnohaletou praxi s vedením dětí. 

  Zjistit více...

  Máme kvalifikaci!
  Dbáme na to, aby naši vedoucí měli všechny potřebné kurzy, aby byli kvalifikovanými zdravotníky a aby své zkušenosti pravidelně doplňovali na zážitkových i vzdělávacích akcích.

  Máme zázemí!
  Věříme, že skauting patří do přírody. Proto jsme vytvořili odpovídající zázemí v klidném prostředí luk a sadů, které jsou však jen několik desítek metrů od Želenického sídliště a tedy snadno dostupné.

  Zjistit více...

  Máme podporu!
  Jsme hrdou součástí skautského střediska Sojčáci, které za několik desítek let své činnosti dokázalo, že skauting umí a miluje.

  Zjistit více...

  Máme nadšení!
  Jdeme do všeho naplno a s energií, protože věříme, že nic není nemožné a každé dobrodružství je třeba vyzkoušet a zažít. To, že jsme vytvořili nový a plně funkční oddíl doslova 'na zelené louce' dokazuje, že to myslíme skutečně vážně.

  Máme stále co dělat!
  Členové našich družin se každý týden scházejí na schůzkách, ale to není jedinou činností oddílu. Podnikáme pravidelné výlety i akce pro ostatní oddíly a střediska. Účastníme se také velých skautských akcí, kde naši členové svými výkony a úspěchy dokazují, že jdeme správnou cestou.

  Zjistit více...

  Máme výsledky!
  Nejdeme slepě za svým cílem, ale rádi se ohlížíme zpět. Proto vždy rádi vyslechneme názor každého, kdo nám chce něco sdělit. Ve veřejné anketě prováděné na konci prvního roku činnosti jsme byli velmi kladně hodnoceni jak veřejností a rodiči, tak i členy ostatních oddílu a středisek. Naše výslední známka za první rok činnosti byla 1,6. Ve druhém roce činnosti se hodnocení dokonce zlepšilo, a to na 1,59!

  Formulář pro zájemce o členství

  Přihlášky do oddílu

  Poučení k přihláškám (NUTNO TAKÉ VYPLNIT!)

  Přihláška mladšího člena (do 18 let) - vyplnitelné elektronicky

  Přihláška staršího člena (od 18 let) - vyplnitelné elektronicky